Pages

Popular Posts

Wednesday, December 29, 2010

lgu nie pon best jgk.....
mizz nina nyanyi....x kn la x knal
dye nie akq agkt aq....
x la....jgn la prcye sgt......aq grau2 je
sbb aq mnt giler dgn mizz nina nie

1 comment:

  1. sab....nk mizz nina kew..??kt sekolah kn ade miss nina....miss over pon adew....huhuhu....=_+

    ReplyDelete